Bedava Sohbet Radyo Sohbet Odaları - Bedava Sohbet Chat Radyo Dj Odaları

Radyo Sohbet Odaları

Radyo Sohbet Odaları

admin     22-09-19     Genel     Radyo Sohbet Odaları     187 Defa Okundu

Radyo Ve Dj Lerimiz

DJ Azraada Kalbimde.net Ailesinin en yeni olmakla beraber, Kalbimde.net Ailesinin varlığından önceleri Kalbimde.net Ailesinin bir ferdiEvet yanılmadınız ya da yanlış okumadınız. Kalbimde.net Ailesinin varlığından önceleri Kalbimde.net Ailesinin bir ferdidir. DJ Azraada Kendisi herhangi bir radyoda yayın yapmamakla beraber, yayın akışındaki yayına hakimiyeti ile tecrübeli dj’leri geride bırakan bir özgüvene sahip eşsiz bir dj’dir.Yayınlarında anons yapmaktan nefret eder. Neden biliyor musunuz? Çünkü bilir ki anons yapmacık sohbet ise kalıcıdır.O yüzden yayınlarındaki muhabbeti ile dinleyenleri ile bir bütün olur.On elinde on marifet nadir bir dj olarak bilinen DJ ,Azraada yayınını aksatmadan aynı zamanda çamaşır ve bulaşık yıkar iken evin tüm temizliğini tek başına yapar.

O denli düzen içinde yapar ki yayını esnasında kimse bunların farkına bile varmaz. Dürüst ve sevecen bir yapıya sahip olan sevgili Azraada doğruluğunun verdiği bir hak ile gördüğü haksızlıklar karşısında susmayı beceremez.O yüzden, O’nu çekemeyenler Hiperaktif lakabı takmış ve o şekilde anılmaya başlanmıştır.Kalbimde.net Ailesine katıldığı ilk günden beri gerek kişiliği ile duruşu ile kısa zamanda ön plana çıkmıştır.Sevgili Azraada bir bayan olmasına rağmen bir çok erkeğin eline su dökemeyeceği bir cesarete sahip, mazlum dostu zalimlerin ise korkulu rüyasıdır.Kısaca belirtmek gerekirse, bazı şeyleri anlamak için yaşamak gerekir denir. Azraadayı da anlamak için onunla vakit geçirmek lazım.

Fakat bir konuda emin olmanızı isterim ki O’nu yakından tanıyanlar ne derece erişilmez bir hazine olduğunu kendisini tanıdıkça anlamaktadırlar.Zira herkesin ruh halini analiz edip O ruha göre yaklaşımda bulunabilen DJ Azraada sevmediğini söyleyenlerin bile saygısını kazanan biridir.Sözü daha fazla uzatmadan Kalbimde.net Ailesini tanımak, aile fertlerini tanımaktan geçer diyor ve sizleri de www.kalbimde.net adresine gelip O ailenin bir ferdi olmanızı tavsiye ediyoruz.Ama şunu da lütfen unutmayın gelmekle kalmayın. Tavsiye edin. Edin ki hem sizin hem de olduğunuz ailenin farkını herkese gösterebilin  Sevgisohbet adından anlaşıldığı üzere sevgi üzerine kurulu, saygı üzerine büyümekte olup yıllarca sizlerle beraber olabilmenin gururunu taşımaktadır Kalpsohbet ile mutmeyn olur. Asksohbet ile ask derin iletişimlere vesile olur. Gözdesohbet yeri arıyorsanız bizlerle beraber olmanın şimdi tam zamanıdır. Böyle düşünceler içerisinde iseniz, sevgi ve saygi ile sizleri bekleriz. Sevgiyle Kalın.  www.Kalbimde.net AiLeSi ( Saygılarımla  ßaŞak )

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Kalbimde.Net

Sohbet sitemiz; insanların boş zamanlarında sohbet ederek, yeni insanlarla sohbet ederek, tanışmaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: ŞekerShell İnternet Hizmetleri