Bedava Sohbet Türkiyedeki Kadın Cinayetleri Ve Orman Yangınları - Bedava Sohbet Chat

Türkiyedeki Kadın Cinayetleri Ve Orman Yangınları

Türkiyedeki Kadın Cinayetleri Ve Orman Yangınları

admin     29-09-19     Genel     Türkiyedeki Kadın Cinayetleri Ve Orman Yangınları     177 Defa Okundu

Cinayetler

 

Kadın cinayetiyle yeniden gündeme geldik…Lanet olsun kadına yapılan şiddete!Lanet olsun kadınları ayrıştıran negatif ayrımcılığa!Hayatının baharında bir hata yapmış 15 yaşında sevdiği oğlanla kaçmış, bir çocukları da olmuş ve 19 yaşında cinayete kurban gitmiş. Melike Demirci…
Ben bir gazeteci olarak vurdu, kırdı, tecavüz, şiddet haberlerini yapmıyorum. Hele hele bulaşıcı olması nedeniyle intihar haberlerini hiç yapmıyorum.

Adana’da polisleri taşıyan otobüse, hem de Kozan yolunda- Yüreğir’de, bombalı saldırı…Terör örgütleri ve uzantıları çoktandır böyle bombalama eylemleri yapamıyorlardı. Üstelik teröre hiç birzaman destek vermeyen yerlerde yapılan eylem ilginç geldi bana.Güya panik oluşturmaya çalışıyorlar.
Her türlü terörü, şiddeti kınıyoruz.Başta ABD ve diğer küresel güçler sadece kullanacak birer piyon ararlar. Kandan beslenenler birgün mutlaka belalarını bulurlar.

Yangını en az zararla atlattık. Piknik alanları ve tarihi yerlere zarar gelmeden yangın söndürüldü. Gittim inceleme yaptım. Olayı canlı yaşayan ve hayati tehlike atlatan görevli gençlerden de bilgi aldım. Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Bilgili ve arkadaşları, İşadamı Hilmi Baysal da olay yerine geldiler. Tüm farklı kesimler sağduyuda buluştu. Güvenlik görevlileri inceleme yapıyor, Orman Genel Müdürlüğü’ne bağlı farklı ilçelerden gelen ekipler de halen nöbetteler.Orman Mühendisleri Odası Doğu Akdeniz Şubesi II. Başkanı Şensu KÜÇÜKATEŞ, Orman Genel Müdürlüğü’ne bağlı Orman İşletmesi çalışanlarının ve itfaiye ekiplerinin ve de gönüllü gençlerin, birlik ve beraberlikle görevlerini layıkıyla yerine getirdiklerini söyledi. Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Bu tür olaylarda tüm kesimlerin yekvücut olmaları iç açıdır. Umarım memleketin birazcık ileri gitmesinde de iktidar ve muhalefet aynı başarıyı gösterir. Göstermelerini de zamanı geldi geçiyor.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Kalbimde.Net

Sohbet sitemiz; insanların boş zamanlarında sohbet ederek, yeni insanlarla sohbet ederek, tanışmaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: ŞekerShell İnternet Hizmetleri