Bedava Sohbet Bedava Chat Sohbet Odaları - Bedava Sohbet muhabbet Chat Odalar

Bedava Chat Sohbet Odaları

Bedava Chat Sohbet Odaları

admin     20-09-19     Genel     Bedava Chat Sohbet Odaları     145 Defa Okundu

Sohbet

KALBİMDE.NET:Evimizden dışarı çıkıyoruz, caddelerde sokaklarda parklarda, çalışıyoruz. Bir bakkala bir ekmek fırınına, bir kitapçıya giriyoruz.Belki bir apartmanda belki de yemyeşil bir köy evinde yaşıyoruz ama hayatımız boyunca hep insanlarla diyolag halindeyiz.

Zaten insan fıtratı böyledir , tek başına bir hayat sürmemiz vicdansızlık olacaktır.Herşeyin bir zorluğu vardır, arkadaş edinmenin ve farkli kişilerle konuşmanın, muhabbet etmenin de vardır peki bunun kolay olanı nedir biliyor musunuz? Sohbet sitemizdir.Bazen farkli insanlarla hayat sürme mecburiyetimiz olabilir, içinde bulunduğumuz zamanı biz seçmedik.Çoğu zamanda içinde bulunduğumuz mekanı da seçemiyoruz, bir sürü zorluklarla, kargaşa ile karşılaşıyoruz.Bu sadece biz tarafindan değil karşımızda bulunan kişiler tarafindanda bu böyledir.

Chat Odaları

Kendi elimizle karşımızdaki insanı seçmek ve bulunduğumuz ortamın güzelliğini doyasıya yaşamak istiyorsak chat sitemize gelin farki sizde görünBen mesela çok merak ederim Diyarbakır da oturan kardeşimizin günü nasıl geçer oranın kültürü yemeği nasıldır?istanbuldan kalkıp oraya gitmem hayat şartlarının vermiş olduğu zorluklar çerçevesinde mümkün olmayabilir.Ama sohbet, chat ve muhabbet sitemize geldiğim zaman Diyarbakırlı arkadaşımla rahat bir şekilde muhabbet edebiliyorum ona merak ettiğim herşeyi sorabiliyorum.Zorluklari kolay kılan sohbet sitemize bir Karadenizli, bir İzmirli bir Afyonlu ve yurdumun heryerinden Güzel insanlar gelse birbirimizle Sohbet etsek muhabbet sitemizi daha güzel hala getirmiş olsak, buna sebep olmak istemez misi

Yaşamaya çalıştığımız diyorum zira her 6 saniyede 1 çocuğun açlıktan dolayı yaşamini yitirdiği veya ilaç bulamadığı için hayatı kaybettiği bir gezegende yaşamak çokta kolay olmasa gerek değil mi?Bizler sadece boş konuşan insanlar değiliz. İnsanlığın dertlerinide kendi aramızda, acaba bizler ne yapabiliriz diye muteala eden bir chat sitesiyiz. İslam kanalımiza gelip bize katılmaya ne dersiniz?Bugün sevgiden çok nefret, barıştan çok savaşı gördüğümüz açık, insanlari birbirine küstüren onları birlikte, bir arada yaşamaktan alıkoyan nedenlerin başında heralde gönül gözü ile sevmemek sevememek gelir.içinizde birikmis olan nefretiniz var ise sohbet sitemizde atmaya ne dersiniz?

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Kalbimde.Net

Sohbet sitemiz; insanların boş zamanlarında sohbet ederek, yeni insanlarla sohbet ederek, tanışmaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

© Copyright 2019 - Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: ŞekerShell İnternet Hizmetleri