Omegle Benzeri

Omegle Benzeri

Omegle Benzeri, Omegle, Omegle tarzı site arayışınız mı var? O zaman doğru yerdesiniz.

İnsanların çevrimiçi olarak sohbete olan sevgisi her geçen gün büyümekte ve yabancı insanlarla sanal ortam üzerinde sohbet etmek istemeleri yeni maceraların başlangıcıdır. Omegle adı altında dünya çapında pek çok kullanıcısı olan sohbet türü, sizleri oldukça heyecanlandırarak, yeni akın olarak omegleye benzeri sitelerine yönlendirecektir.

Yabancılar ile sohbet etmek, Omegle çatısı altında ister metin olarak, isterseniz web kamera üzerinden anonim olarak sohbet edilebilen bir sohbet türüdür. Bazı insanların rahatsız oldukları +18 ve kaba görüntüler ile karşılaşabilmeniz de mümkündür. Bu durumda şikayet etmeniz halinde bu kullanıcıların platform üzerinden engellenmesini sağlayabilirsiniz. Omegle benzeri siteler aracılığı ile hem kendinizi geliştirecek, hem de dünya genelinde farklı ülkelerden pek çok arkadaş edinmiş olacaksınız.

omegle

Omegle Benzeri

Omegle Türevleri

Omegle, pek çok kullanıcı tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. Bu yüzden de omegle benzeri sitelere olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Hızla yaygınlaşan yapısı sayesinde kişilerin sohbet sitelerine olan ilgisi de bir hayli fazladır. Peki sıklıkla aramalar yapmış olduğunuz omegle benzeri siteleri sizler için bir arada toplamak istedik. İşte Omegle benzeri siteler aşağıdaki gibidir.

Chatroulette

Adından da anlaşılacağı gibi bir chat platformudur. Genel olarak görüntülü görüşmeler yapmak isteyenlerin en çok tercih etmiş olduğu platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Yazılı sohbetlerin yerine sesli ve görüntülü görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz, chatroulette uygulaması ile yeni arkadaşlıklara merhaba diyebilirsiniz.

Bazoocam

Bazoocam uygulamasını kullanmaya başlamanız ile birlikte karşınıza çıkan cinsiyet tercih işlemlerini tamamlamanız ile birlikte kriterlerinize uygun kişilerle otomatik eşleşmeler sağlayacaksınız. Böylece istemiş olduğunuz kişiler ile dünya’nın her bölgesinden kişilerle sohbet edebileceksiniz. Chatroulette ve Bazoocam dışında omegle benzeri sitelere göz atacak olursak onları da maddeler halinde alt kısımda listelemek istedik.

İşte merak etmiş olduğunuz omegle benzeri siteler;

  • Cam4
  • Chatspin
  • Chatrandom
  • Dirtyroulette
  • Shagle
  • Tinychat
  • Gayconnect
  • Lesbians Chaturbate gibi benzeri sitelerde omegle türevlerine ait sitelerden birisidir. Daha sayacağımız pek çok benzeri uygulamalar olsa da sizlere belirtmiş olduğumuz bu uygulamalar dünya genelinde en çok tercih edilen uygulamaların başında gelmektedir.

Üst kısımda bahsini etmiş olduğumuz sitelere Kalbimde.Net aracılığı ile doğrudan bağlantı kurabilirsiniz. Sitemizde sizleri bekleyen kullanıcılar ile tanışarak görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz. Böylece görüşmeleriniz daha samimiyet içerisinde geçecektir. Omegle benzeri siteler sayesinde kişilerin arkadaş bulma işlemleri çok daha kolaylaşmaktadır. Üstelik bu sistemlere üyelik işlemleri gerekmeden ücretsiz olarak bağlantı kurabilirsiniz.

Can 4657
Cevap bırakın

Sohbet odaları Bizim Mekan Sohbetci